Обавештење о упису првака школске 2021/2022. године

Поштовани родитељи,

Дошао је и тај тренутак када Ваше дете треба да доживи једно ново искуство и да отвори нову страницу у животу, а то је упис у основну школу. У Вашем непосредном комшилуку се налазимо ми, колектив школе „Доситеј Обрадовић“. Имамо воље, стрпљења, знања и жеље да заједно са Вама успешно помогнемо детету да успешно преброди прву степеницу у образовању.

Упис  у први разред школске 2021/2022. године почиње 1. априла 2021.

Планирамо да упишемо до 150 ученика који ће бити распоређени у 5 одељења. У одељења продуженог боравка ћемо моћи да упишемо 100 ученика. Предност при упису у продужени боравак имаће деца чија су оба родитеља запослена.

Да би се дете уписало у први разред наше школе потребно је да нам доставите:

1. Извод из МКР
  2. Личну карту родитеља на увид, или уколико је чипована, очитану ЛК
  3. Потврду од педијатра о спремности детета за полазак у школу
  4. Потврду о запослењу оба родитеља, ако сте заинтересовани за продужени боравак
  5. Попуњене обрасце које можете да преузмете са нашег сајта

НАПОМЕНЕ:

• Уколико немате извод из МКР, школа ће га прибавити по службеној дужности
  • Уколико не можете да преузмете и одштампате наше обрасце, попунићете их приликом уписа
  • Потврда о савладаности предшколског програма се доноси накнадно

Преузимање школских образаца за штампање можете извршити кликом на:

Пријава за упис

Општи подаци о ученику

Картон ученика

као и информативно обавештење о режиму рада продуженог боравка

Имајући у виду ситуацију са коронавирусом и како би се избегле гужве по школама, ове године ће се уписивање Вашег ђака у први разред основне школе спроводити само у заказаном термину.

Заказивање ће моћи да се врши електронским путем или путем телефона, позивом на бројеве:

4774-181 и 4774-182

у периоду од 9,00 до 13,00 часова, а почевши од 1. априла 2021. године

Да бисте електронским путем заказали термин за упис, од 22. марта на Порталу еУправа биће омогућена услуга електронског заказивања термина за упис и тестирање детета у ОШ.

Уколико још увек размишљате о томе зашто је добро уписати дете у нашу школу, кликните  овде !

Желимо Вашем детету срећан полазак у школу!