Упис првака у школску 2019/2020. годину

Поштовани родитељи!

Дошао је и тај тренутак када Ваше дете треба да доживи једно ново искуство, да отвори једну нову страницу у свом животу.

Погодили сте, време је да се упише у први разред!

Ту, у Вашем  комшилуку смо ми, колектив Ваше основне школе. Ми смо мала школа са много воље, стрпљења, разумевања и жеље да заједно са Вама, Ваше дете успешно изведемо у свет.

Школске 2019/2020. године уписујемо 3 одељења продуженог боравка (максимум 90 деце), а сва остала одељења ће мењати смене.

Предност при упису у продужени боравак ће имати деца чија су оба родитеља запослена.

Да би се Ваше дете уписало у први разред потребно је да понесете:

1. Извод из матичне књиге рођених детета,
  2. Потврда о вакцинацији издата од Дома здравља,
  3. Лична карта родитеља или старатеља на увид,
  4. Потврда о запослењу за оба родитеља уколико сте заинтересовани за продужени боравак.

Напомена: Уколико дете нема извод из матичне књиге рођених и доказ о пребивалишту школа ће их набавити по службеној дужности.

Упис вршимо oд 1. априла сваког радног дана од 8.30 – 17.30  часова, осим за време пролећног распуста од 19.04.-02.05.,  када се упис врши од 08.30 -12.00 часова.

У нади да ћемо се видети на упису, срдачно Вас поздрављамо!                                                                                                                                                 Директор Станимир Паунић

*Формуларе потребне за упис детета у први разред можете преузети овде:

link-template-button-ext.php

упис20