Ученици школе у међународној акцији „Tolles Diktat – 2019“

Ученици наше школе од 5. до 8.разреда учествовали  су у међународној акцији „Tolles Diktat – 2019“, која се одржала 27. фебруара 2019. године, а чији је организатор Међународна унија немачке културе (Москва).

У просторијама школе, а према текстовима добијеним од организатора, ученици су одмерили своје снаге у култури писменог изражавања. Ову активност реализовале су наставнице немачког језика Маријана Урековић и Јасмина Ковачевић. Најуспешнији ученици у петим разредима били су Ена Копић  V3, Страхиња Костић V5 и Лука Пријић V4. Најуспешнији шестаци су Николина Грбић VI1, Никола Тепавац VI2 и Теа Мариновић VI2. Међу ученицима седмих разреда најбољи су Павле Радановић VII1, Иван Урековић VII1 и Бојана Зороја VII2, a међу осмацима Данило Карабашевић VIII1, Aнкица Јовановић VIII2 и Ивона Живковић VIII2. Овом приликом се захваљујемо свим учесницима.