Ученици I-2 прославили 90-ти рођендан Мики Мауса

У Основној школи,,Доситеј Обрадовић“, дана 23.11.2018., имали смо шта да видимо. Из учионице I-2 чуо се смех и радост деце која су заједно са учитељицом Драганом прослављали 90-ти рођендан Мики Мауса. Учионица је представљала праву радионицу у којој су деца сложно и у међусобној сарадњи стварали корисне и прелепе посуде за различите намене и то од најпростијих материјала, тегли и темпера. Био је то дан поноса када су се и сама деце дивила постигнутом раду , а учитељица се дивила једном тако добро осмишљеном дану у коме се јасно види дечији моторички развој, њихов стваралачки дух и кративност. Оваквих дана сасвим сигурно треба да буде више, ми се надамо писању сличних текстова, којима ће се препричавати необични, а опет веома корисни и за децу са нестрпљењем очекивани програми, који ће уз пуно ангажованост и организованост учитељица, изгледати баш као овај дан.

МИКИ, СРЕЋАН ТИ РОЂЕНДАН!