Прослављена школска слава – Свети Сава

У нашој школи је традиционално и ове године, пригодном приредбом, обележена школска слава Свети Сава. Након светосавске химне, коју је отпевао школски хор, директор школе, Станимир Паунић се обратио пригодним говором. Овогодишњи кумови школе, били су Бранислав и Кристина Јатић, а следеће године је  изразила жељу да  кумује породица Петковић.

Након освећења славског колача, ученици првог разреда учитељицa Наташe Комарчевић и Евe Божић, ученици другог разреда учитељицa Бранкицe Петровић и Маријe Петровић и ученици четвртог разреда учитељицe Верицe Миљковић су реализовали пригодан програм посвећен Светом Сави. Програм је употпунило изузетно певање ученика школског хора којим је дириговала наставница музичке културе Ксенија Илкић-Шкулец. Публика је уживала у програму, што је потврдио громогласни аплауз на крају.