Креативна ликовна радионица на 54. Дечјем октобарском салону

Престижни 54. Дечји октобарски салон свечано је отворен у Музеју примењене уметности у Београду. ,,Чувајмо природу, да би она сачувала нас.“ слоган је под којим ће бити одржан овогодишњи салон током октобра месеца 2019 године. Избором ове теме указује се на угроженост природе, на човеков немар у односу на њу и на све опасности које прете животу на Земљи. На конкурс се пријавило 100 установа са преко 1000 радова. Поносни смо што је изложен и групни рад наших ученика у оквиру Креативне ликовне радионице. Инспирисани неизмерном лепотом природе, рад носи назив „Џунгла“, рађен вајањем полимерном глином, под каталошким бројем 83.

Ученици: Ђорђе Каришик, Михајло Мандић, Сара Штрал, Лука Шевић, Урош Николић, Анђела Рекић, Данило Крстић, Југ Каралић, Николина Радаковић, Дуња Стојановић, Хана Пекар, Алекса Мићуновић, Елена Ђукић, Александар Јанковић, Милоша Ковачевића, Дијана Даниловић, Адријана Крстић, Николина Велемир, Нина Милосављевић.