Четвртаци обележили Дан планете Земље

Ученици IV3 одељења су и ове године, у специфичним условима обележили Дан планете Земље!

Уз помоћ родитеља ученика однешена је још једна количина лименки на рециклажу. Наше одељење од октобра месеца, заједно са својом учитељицом и уз помоћ родитеља скупља лименке. Главни циљ ове акције је еколошки – очување планете Земље. Планирано је да зарађеним новцем помогнемо ученицима којима је помоћ потребна, за одлазак на екскурзију. До сада смо скупили и однели на рециклажу чак 190 килограма старих лименки. То је једна од наших акција за очување наше куће, наше планете Земље!

Посебну захвалност дугујемо Анђелиној мами, Данијели Рудан и Димитријевој и Новаковој мами, Види Милошевић, на указаној подршци и ангажовању у реализацији јучерашње акције.

Како ученици IV3 сваке вечери играју квиз, јучерашњи је био тематски, баш посвећен Дану планете и њеном очувању. Направили су га ученици Јовичић Димитрије и Новак. Пре квиза деца су погледала филм на тему уништавања планете Земље.

Ми не одустајемо, све наше акције се настављају!