НаставникПредметДан и сат пријема родитеља
Даринка ПавловићСрпски језикПонедељак 5.час
Мирјана ЋурувијаСрпски језикУторак 4.час
Далија МатићСрпски језикЧетвртак 3.час
Драгана КостићСрпски језикСреда 2.час
Јасмина КовачевићНемачки језикЧетвртак 5.час
Маријана УрековићНемачки језикПетак 3.час
Соња ЛубашчикЕнглески језикПонедељак 3.час
Клара ДердићЕнглески језикПетак 3.час преподне
Соња МиндићЕнглески језикЧетвртак 2.час (велика смена)
Данијела ЖдрњаЕнглески језикУторак, 4.час
Биљана ЧокорацЕнглески језикУторак 6.час (када је мала смена пре подне)
Ксенија Илкић-ШкулецМузичка култураУторак 3.час
Милена РадосављевићМузичка култураПонедељак мали одмор између 5.и 6.часа
Ненад КостићЛиковна култураЧетвртак 3.час
Гордана ЈанковЛиковна култураСреда 3.час
Милена ПетровИсторијаПетак 4.час
Радослава ПетровићИсторијаСреда 5.час
Гизела ГавриловићГеографијаПонедељак 7.час
Снежана МатковићГеографијаСреда 4.час
Милица КнежевићФизикаПетак, 4.час
Слађана РадановићФизикаПонедељак 3.час
Даниела КаришикМатематикаСреда, 6.час
Милана РашетићМатематикаПонедељак 5.час
Зорица БлагојевићМатематикаПетак 4.час (10.50 или 16.50)
Мира ДикићМатематикаПонедељак 4.час (виша смена)
Слађана Совиљ Биологија, хемијаЧетвртак 4.час
Даниел Димитријевић Биологија Понедељак 3.час
Мирослав Сич БиологијаПонедељак 4.час
Луција Пена Биологија Понедељак 14.45-15.35 или 08.50-09.35
Снежана Богдановић ХемијаУторак 3.час
Сунчица Малешевић Техничко образовање Уторак 5.час
Саша Липовац Техничко образовање Петак 5.час
Марија Карановић Информатика Среда 19.15
Весна Мијић Информатика Петак 3.час
Иван Варга Физичко васпитањеПетак 4.час
Слободан Велемир Физичко васпитање Уторак 5.час
Александар Брборић Физичко васпитањеУторак 6.час
Славица Боројевић Вероучитељ
Марко Коларски Вероучитељ
Мирјана БановићВероучитељ
Тамара Вукићевић Педагошки асистент
Бранкица Петровић учитељица II 1 Среда у 18.00
Никола Цветковић учитељ II 2 Четвртком 3.час (са нижим разредима)
Четвртком 2.час (са вишим разредима)
Сваког другог четвртка од 17.00 до 18.00
Жељка Цветковић учитељица II 3 Среда 3.час, После подне у 17.00 (сваке друге недеље)
Марија Петровић учитељица II 4 Уторак 4.час (четвртак сваки други у 17.00)
Весна Вукојичић учитељица II 5Среда 6.час
Мелинда Копас учитељица III 1 Петак 2.час
Слађана Ласло учитељица III 2 Понедељак 2.час
Александра Тодоровић учитељица III 3Четвртак 6.час
Ивана Лукић учитељица III 4Среда 2.час
Јелена Миличић учитељица III 5Петак 3.час
Оливера Тодосијевић учитељица III 6Среда 3.час
Верица Миљковић учитељица IV 1Четвртак 4.час
Татјана Јан учитељица IV 2Уторак 3.час
Милена Милојевић учитељица IV 3Четвртак 3.час
Маја Тирагић учитељица IV4Пре подне 3.час, После подне 4.час
Тамара Радуловић учитељица IV 5Понедељак 5.час
Мирјана Јанус учитељица I 1Среда 2.час и среда у 17.30
Ева Божић учитељица I 2Понедељак 3.час
Јелена Суботин учитељица I 3Среда 18 часова
Наташа Комарчевић учитељица I 4Четвртком од 16.00 часова
Данијела Руданучитељица I 5Четвртак 2.час